Klub Kibica Boksu - w poniedziałek wysyłka kart i koszulek

W poniedziałek rusza wysyłka pierwszych 500 kart członkowskich Klubu Kibica Boksu (KKB). Zgodnie z umową 100 pierwszych klubowiczów wraz ze swoją kartą otrzyma także specjalną koszulkę z autografem byłego mistrza WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofa "Główki" Głowackiego.

Klub Kibica Boksu to program dla najwierniejszych fanów pięściarstwa zawodowego, pragnących aktywnie uczestniczyć w bokserskim życiu nad Wisłą. Dla członków KKB przewidziano szereg korzyści i aktywności dostępnych na różnych poziomach, w ramach czterech poziomów - Blue, Silver Partner, Gold Partner i Expert Partner, m.in. rabaty przy zakupie biletów na galę, rabat w sklepie Sferis.pl, rabat przy zakupie odzieży klubowej czy nawet bilety VIP na wszystkie gale w kraju i zagranicą.

Więcej na temat Klubu Kibica Boksu dowiedzieć się można na stronie klubkibicaboksu.pl. Pod tym samym adresem dostępne są formularze rejestracyjne KKB. Można tam też zakupić bilety na galę w Poznaniu "Diablo vs Gevor" po specjalnych cenach. Polecamy i zapraszamy!

Przystąp do Klubu Kibica Boksu! >> 

Świerzbiński rozgrzał się przed walką z Kopytkiem

Na gali organizowanej w Siemiatyczach Robert Świerzbiński (18-6-1, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Artema Karasiewa (9-29-2, 7 KO) w pierwszym tegorocznym występie. Po sześciu rundach sędziowie punktowali 58-56 i dwukrotnie 59-55 dla białostoczanina.

Kolejny pojedynek Świerzbiński stoczy 8 kwietnia na gali Nasolowy Dwór Boxing Night w Zakopanem. Jego rywalem będzie Krzysztof Kopytek.

W Siemiatyczach wygrane do swoich zawodowych bilansów dopisali także m.in. boksujący w kategorii ciężkiej Krzysztof Kosela oraz Przemysław Gorgoń.

Konkurs dla członków KKB - wygraj wyjątkowe koszulki!

Nie tylko z powodów czysto sportowych warto wybrać się na sobotnią galę w Legionowie. Wszyscy uczestnicy Klubu Kibica Boksu, którzy pojawią się za kilka dni w Arenie Legionowo, będą mieli szansę na wygranie specjalnej klubowej koszulki KKB.

Klub Kibica Boksu to nowa inicjatywa grup Sferis KnockOut Promotions i Babilon Promotions. Program dedykowany jest dla najwierniejszych fanów pięściarstwa zawodowego, pragnących aktywnie uczestniczyć w bokserskim życiu nad Wisłą.

Dla członków KKB przewidziano szereg korzyści i aktywności dostępnych na różnych poziomach, w ramach czterech poziomów - Blue, Silver Partner, Gold Partner i Expert Partner, m.in. rabaty przy zakupie biletów na galę, rabat w sklepie Sferis.pl, rabat przy zakupie odzieży klubowej czy nawet bilety VIP na wszystkie gale w kraju i zagranicą.

Jak wygrać wyjątkową koszulkę KKB? Należy kupić bilet na galę w Legionowie, a po gali przesłać zdjęcie biletu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wśród osób, które prześlą zdjęcia, zostaną rozlosowane trzy koszulki KKB. Losowanie zostanie przeprowadzone 28 kwietnia. Wtedy także zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Więcej na temat Klubu Kibica Boksu dowiedzieć się można na stronie klubkibicaboksu.pl. Pod tym samym adresem dostępne są formularze rejestracyjne KKB. Polecamy i zapraszamy!

Przystąp do Klubu Kibica Boksu! >> 

Rankingi WBC: Diablo najwyżej, powrót Zimnocha i Syrowatki

Krzysztof Włodarczyk jest najwyżej sklasyfikowanym polskim pięściarzem w zaktualizowanych dziś rankingach federacji WBC. "Diablo" jest piąty w wadze junior ciężkiej. Ogółem szerokie listy rankingowe World Boxing Council (40 pozycji) uwzględniają 14 nazwisk bokserów znad Wisły. 

Na uwagę w tym miesięcy zasługują powroty do zestawienia WBC Krzysztof Zimnocha, który po wygranej z Mikem Mollo pojawił się na 39. miejscu najlepszych zawodników kategorii ciężkiej i Michała Syrowatki - 35. w dywizji super lekkiej po zwycięstwie nad Elmo Trayą. 

Oprócz Włodarczyka w czołowych 15-tkach swoich kategorii, co daje możliwość ubiegania się o walkę mistrzowską, plasują się: Mariusz Wach (7. w ciężkiej), Krzysztof Głowacki (7. w junior ciężkiej), Mateusz Masternak (11. w junior ciężkiej), Andrzej Fonfara (7. w półciężkiej) i Maciej Sulęcki (6. w średniej).

Polacy w rankingach WBC: waga ciężka - 7. Mariusz Wach, 29. Adam Kownacki, 36. Izuagbe Ugonoh, 39. Krzysztof Zimnoch; waga junior ciężka - 5. Krzysztof Włodarczyk. 7. Krzysztof Głowacki, 11. Mateusz Masternak, 17. Michał Cieślak; waga półciężka - 7. Andrzej Fonfara; waga średnia - 6. Maciej Sulęcki, 20. Kamil Szeremeta; waga super półśrednia - 38. Łukasz Maciec; waga super lekka - 35. Michał Syrowatka; waga piórkowa - 28. Kamil Łaszczyk.